Przejdź do treści

2 Sztafeta Rowerowa Hochland

Stowarzyszenie Kaźmierz serdecznie zaprasza na 2 Sztafetę Rowerową Hochland, która odbędzie się 28 sierpnia 2021 ramach Święta Chleba i Sera 2021

W tym roku 5km pętle będziemy kręcić po lesie po lewej stronie Zalewu Radzyny.

Zbiórka uczestników – o godz. 10:00 na boisku sportowym w Kaźmierzu przy ulicy Gimnazjalnej, stąd ruszymy na start, gdzie każdy będzie mógł przejechać dowolna ilość pętli.

Kręcimy kilometry do godziny ok 12:00 lub krócej – każdy jedzie tyle, ile chce i może. Po ukończeniu swojego dystansu, wszyscy uczestnicy mogą udać się na grochówkę od firmy Hochland, która będzie podawana na boisku sportowym w Kaźmierzu przy ulicy Gimnazjalnej (stoisko Adamus).

O godzinie 13:00 losowanie nagród wśród uczestników.

1 zł za 1 kilometr

Tak jak poprzednio kręcimy kilometry, żeby pomóc potrzebującym. Za każdy przejechany kilometr firma Hochland przekaże 1 zł na rzecz FUNDACJI POMOCY DZIECIOM Z CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI W POZNANIU.

Udział w Sztafecie jest bezpłatny – należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz rejestracyjny.


Zapisy

Przed zapisaniem się do udziału w Sztafecie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Sztafety Rowerowej Hochland – udział w Sztafecie oznacza akceptację Regulaminu.

Formularz rejestracyjny : Stafeta Rowerowa Hochland – zapisy 2021


Każdy uczestnik będzie ubezpieczony – NNW PZU.

Dla każdego przewidziano drobne upominki.

Serdecznie zapraszamy


Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach w trakcie epidemii wirusa SARS-Cov-2

Prosimy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury w Kaźmierzu: http://biblioteka-kazmierz.pl/?page_id=2929


Zobacz jak wyglądała Sztafeta Rowerowa Hochland w 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *