Przejdź do treści

VII kończący lato ZŁAZ już za nami

Mimo niepewnej pogody na starcie zameldowało się ponad 70 aktywnych sportowo mieszkańców – kijkarzy, rowerzystów, i biegaczy, którzy po krótkiej odprawie technicznej ruszyli ze swoimi przewodnikami w drogę.
Na mecie przy Stawach Wędkarskich było nas ponad 100 osób. Czekały tu kiełbaski z rożna, kawa, herbata zabawy i gry dla rodzin oraz upominki ufundowane przez sponsorów. Jak to w przyrodzie bywa koniec lata i początek imprezy był słoneczny a koniec deszczowy i tym sposobem powitaliśmy nadchodzącą jesień.
[nggallery id=25]
Złaz był wpisany w roczny program zmierzający do wspierania osób dorosłych uzależnionych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dzielną postawę, prowadzącemu imprezę wice prezesowi Stowarzyszenia p. Tomkowi Korylowi, prowadzącym na trasach p.p. Anicie Rutkowskiej, Kamili Szefler, Magdzie Demianiuk, Piotrowi Banaszczykowi, organizatorom gier i zabaw strażakom p.p. Zenkowi Pawlaczykowi i Wojtkowi Pacuła, sponsorom p.p. Zenkowi Gałce i Jackowi Misch p.p. Janowi Antkowiakowi za wyborne kiełbaski z rożna oraz za pomoc w organizacji złazu paniom Halince i Agnieszce Kubiak oraz p.p. Sławkowi Mazurczakowi, który jechał wozem serwisowym za rowerzystami.
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Kaźmierz” dziękuję Zarządowi Koła Wędkarskiego za użyczenie terenu, Zarządowi OSP Kaźmierz za oddelegowanie strażaków i wypożyczenie agregatu prądotwórczego, Dyrektorowi GOK za użyczenie zestawu nagłaśniającego. Dziękuję wszystkim, którzy służyli radą i pomocą.
Pozdrawiam!
Andrzej Pawłowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *