Przejdź do treści

Powodzianie nadal czekają na nasz odruch dobrej woli

Powodzianie nadal czekają na nasz odruch dobrej woli dlatego po wodnej i błotnej kąpieli stwórzmy razem na ich rzecz ?falę pomocy?.

Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu oraz Stowarzyszenie ?KAŹMIERZ? w dalszym ciągu zbierają Dary Serca!

Specjalnie na tę okoliczność również Stowarzyszenie ?Kaźmierz? otwarło konto w BS o/ w Kaźmierzu na hasło ?POWODZIANOM? oto numer 46 9072 0002 2002 0201 6205 0002

Ten numer jest do Państwa dyspozycji a gromadzone na nim środki będą przeznaczone tylko na ?pomoc powodzianom?. W dalszym ciągu potrzebne są na rzecz powodzian przedewszystkim środki czyszczące i dezynfekujące, proszki do prania, pasty do zębów, mydełka oraz inne artykuły chemii domowej, które mogą pomóc w posprzątaniu domostw, szkół, przedszkoli i innych obiektów.

Ponadto prosimy o różne artykuły szkolne jak: kredki, pisaki zeszyty, kleje, itp., aby wesprzeć dzieci i młodzież. Powodzianom również przydadzą się takie rzeczy jak: koce, pościel, ubrania, przedmioty praktycznego domowego użytku. Rzecz w tym że muszą to być NOWE artykuły!

Te środki rzeczowe można przynosić codziennie do dnia 18 czerwca b/r (w dni pracy !) do Szkoły Podstawowej w Kaźmierzu w czasie trwania zajęć czyli w godzinach  od 8,00 do 15,00.

ZA ODRUCH LUDZKIEJ DOBROCI i OFIARNOŚĆ
BARDZO  DZIĘKUJEMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *