Przejdź do treści

Pierwsze Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Kaźmierz

Dzisiaj odbyło się pierwsze Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Kaźmierz. Przedstawimy w skrócie jak wyglądało i co się na nim działo. A trochę się działo, bo zaczęło się ze śpiewem na ustach.
Po powitaniu zgromadzonych Prezes Stowarzyszenia przystąpił do realizowania programu spotkania, na który składały się m.in.:

  • wybranie sekretarza zgromadzenia,
  • przedstawienie Zarządu Stowarzyszenia i Komisji Rewizyjnej
  • omówienie zadań i celów Stowarzyszenia zawartych w Statucie

[singlepic id=9 w=320 h=240 float=center]

Następnie zgromadzeni obejrzeli film p. Andrzeja Odwrota o wydarzeniach i inwestycjach jakie miały miejsce na terenie gminy Kaźmierz w ostatnim roku oraz wysłuchali przemówienia Wójta Gminy p. Wiesława Włodarczaka. To wszystko miało zachęcić niezdecydowanych do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia. Chyba zadziałało ponieważ od dzisiaj Stowarzyszenie liczy 28 członków.

Kolejnym punktem zebrania było przedstawienie Regulaminu Obrad Walnego Zgromadzenia i Regulaminu Komisji Rewizyjnej oraz podjęcie uchwał odnośnie w/w. Z małymi poprawkami, ale przeszło bez oporów. Mimo wcześniejszych obaw Prezesa również proponowana wysokość składek członkowskich została przez większość zaakceptowana.

Spotkanie zakończyła dyskusja, wnioski i wolne głosy oraz życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

[nggallery id=1]

A po świętach do roboty 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *